Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się

Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się
Strona Główna/EY

Kilka słów o EY

EY Academy of Business istnieje na polskim rynku szkoleniowym od 1994 roku, oferując szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Nasi wykładowcy mają doświadczenie zarówno akademickie, jak i praktyczne osiągnięcia w biznesie.

Nasza misja

Jako Twój partner w rozwoju kompetencji, jesteśmy gotowi wspierać Cię na każdym kroku tej drogi. Dostarczamy wszelkie niezbędne narzędzia najwyższej jakości, dzięki którym zdobywanie nowych kwalifikacji to niezapomniana i satysfakcjonująca przygoda. Pobudzamy do rozwoju i wskazujemy kierunek, w którym powinieneś zmierzać. Przekazujemy wiedzę i pokazujemy, jak stosować ją w praktyce. Sprawiamy, że działasz skutecznie i jesteś gotowy, aby z powodzeniem realizować wyznaczane przez siebie cele.

Co nas wyróżnia?

  • Gwarancja wysokiej jakości oferty szkoleniowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu praktycznych szkoleń, warsztatów i programów rozwojowych, które umożliwiają uczestnikom zdobycie wysokich kwalifikacji w istotnych dla nich obszarach.
  • Nasi trenerzy to profesjonaliści. Mają duże doświadczenie w tym, czego uczą. Nie tylko przekazują wiedzę, ale przede wszystkim pomagają ćwiczyć umiejętności, które uczestnicy mogą od razu zacząć wykorzystywać w swojej pracy zawodowej.
  • Przygotowywane przez nas materiały stanowią kompletne źródło wiedzy. W oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę opracowujemy własne materiały i studia przypadków. Pracujemy na rzeczywistych przykładach, a nasze materiały szkoleniowe uwzględniają wszelkie bieżące zmiany w otoczeniu gospodarczym.
Dowiedz się więcej!

Szkolenia


Zarządzanie

Lean Six Sigma w procesach operacyjnych – certyfikacja Green Belt/Black Belt

Przeczytaj


01

/

01

Artykuły


Utrzymanie ruchu

„Spokojna głowa” na produkcji. Pobożne życzenie czy realna perspektywa?

Przeczytaj


Zarządzanie

(R)ewolucja pracownikaRelacje

3 zakłady produkcyjne P&G z tytułem „Fabryka Przyszłości”Automatyka i robotyka,

Inteligentne technologie,

Relacje

Autodesk DAY 2023 | Przemysł Maszynowy Połącz ludzi, procesy, dane01

/

02

Opinie osób, które skorzystały ze szkoleń

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.”

MPF

Przemysław Ozga


01

/

03

Kontakt

Oktawia Wróblewska

Brand Manager

Więcej informacji

Oktawia koordynuje programy szkoleniowe z obszaru zarządzania procesami oraz szkolenia zamknięte z zarządzania projektami. Odpowiada również za certyfikację Lean Six Sigma na wszystkich jej poziomach.

email: oktawia.wroblewska@pl.ey.com

tel: +48517882348


01

/

01