Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się

Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się
Strona Główna/Artykuły/IoT od Cisco na masową skalę

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

IoT od Cisco na masową skalę

Firma Cisco udoskonaliła swoje portfolio Internetu rzeczy (IoT), aby pomóc klientom będącym dostawcami usług w zaoferowaniu prostszego sposobu zarządzania łącznością LPWAN/4G/5G IoT w nowych i istniejących aplikacjach.

Z racji tego, iż przedstawiciele wielu branż chcą rozwijać swoje strategie cyfrowe w celu wsparcia pracy hybrydowej, potrzebują uproszczonych rozwiązań do łączenia i zarządzania tanimi, często stacjonarnymi urządzeniami wdrażanymi na masową skalę (Mass IoT), takimi jak liczniki mediów, urządzenia medyczne, czy czujniki rolnicze. Cisco IoT Control Center spełnia obecne potrzeby przemysłowe w zakresie Mass IoT dzięki nowemu, uproszczonemu i bezpiecznemu pakietowi zarządzania łącznością, stworzonemu specjalnie dla urządzeń IoT o mniejszej złożoności.

Dzięki niskiemu wykorzystaniu przepustowości i przewidywalnym wzorcom użytkowania urządzenia stacjonarne są często połączone na rozległych obszarach za pomocą sieci 3GPP LPWAN. LPWAN obsługuje szeroką gamę zastosowań IoT – od wodomierzy, które raz w tygodniu wysyłają dużą ilość danych, po miejskie liczniki parkingowe, które obsługują transakcje zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Zdalne zarządzanie tymi urządzeniami jest mniej skomplikowane niż podejście, które wymaga ciągłego gromadzenia danych o znaczeniu krytycznym w czasie rzeczywistym, takie jak w przypadku pojazdów podłączonych do sieci.

Dzięki nowej subskrypcyjnej ofercie Cisco IoT Control Center usługodawcy mogą skupić się na pełnym zakresie zastosowań w ramach różnej wielkości przedsiębiorstw. Nowa oferta zmniejsza złożoność i koszty zarządzania łącznością bez uszczerbku dla jakości, dzięki czemu dostawcy usług mogą generować dodatkowe strumienie przychodów i czerpać korzyści z nowych możliwości Mass IoT, co jest dla nich zarówno praktyczne, jak i opłacalne.

Źródło: automatyka.pl


21.03.2022

Podziel się:

Zobacz również


Przeczytaj