Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się

Szukaj

Zaloguj

Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się
Strona Główna/Artykuły/Debata: Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?

RELACJE

Debata: Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?

Czyli o roli sztucznej inteligencji w przemyśle.


OPIS PRELEKCJI

Niektórzy eksperci twierdzą, że sztuczna inteligencja jest przełomem na miarę wynalazku druku z XV w. Jeśli tak jest faktycznie, co jest lub będzie naszą Biblią Gutenberga? Jakie obszary produkcyjne, organizacyjne są najbardziej eksplorowane przy użyciu sztucznej inteligencji?

Industry 4.0 zostało zapoczątkowane dobre kilka lat temu, ale nadal wiele organizacji nawet nie rozpoczęło przygodę z nim. wykorzystanie AI można powiedzieć jest rozwinięciem rozwiązań z I4.0 – czy nie widzimy ryzyk, że AI będzie wykorzystywane w najbliższym czasie głównie w usługach a w produkcji lub supply chain zostanie wdrożenie dopiero w dłuższej perspektywie?

Jakie jest spodziewane tempo wdrażania SI w Państwa obszarach? Od czego zaczynają lub zaczną Panowie implementację tych algorytmów? Jak najlepiej zacząć drogę ze sztuczną inteligencją?

Czy każda firma w niedalekiej będzie miała swoje własne niepowtarzalne AI? Jedyny egzemplarz, który będzie bazował tylko na konkretnych, niepowtarzalnych danych swojego użytkownika?

Co spodziewacie się osiągnąć w temacie SI najbliższych miesiącach? Czy Europa przegrała lub przegrywa wyścig o SI z USA czy Chinami?Jeśli tak, jak to wpłynie na plan reindustrializacji Starego Kontynentu?

Jaką jedną radę przekazaliby Panowie uczestnikom dzisiejszej konferencji w temacie SI? Jaki istotny argument przekonuje do wchodzenia w sztuczną inteligencję?


12.06.2024

Podziel się:

Ten artykuł jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.

Posiadasz już konto? Zaloguj się

Załóż konto, aby czytać bezpłatnie

Zarejestruj się

Zobacz również


Przeczytaj